• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    7 dec.Liessel JO13-1 - MULO JO13-31 - 6
    9 dec.Gemert JO11-5 - MULO JO11-3 -
    9 dec.MULO JO9-1 - ZSV JO9-1 -
    9 dec.MULO JO9-2 - Rood Wit'62 JO9-3 -
    9 dec.Rood Wit'62 JO10-1 - MULO JO10-1 -
    9 dec.MULO JO8-3 - Gemert JO8-4 -
    9 dec.MULO JO8-4 - Mierlo Hout JO8-6M -
    9 dec.MULO JO8-2 - Liessel JO8-1 -
    9 dec.MULO JO10-3 - Deurne JO10-4 -
    9 dec.Someren JO8-3 - MULO JO8-5 -
    9 dec.MULO JO13-3 - VIOS'38 JO13-2 -
    9 dec.MULO JO10-2 - Mierlo Hout JO10-3 -
    9 dec.Milheezer Boys JO9-2 - MULO JO9-4 -
    9 dec.NWC JO11-3 - MULO JO11-2 -
    9 dec.MULO JO11-1 - Deurne JO11-1 -
    9 dec.Someren JO13-6G - MULO JO13-5 -
    9 dec.SJVV JO9-2G - MULO JO9-3 -
    9 dec.Prinses Irene JO13-1 - MULO JO13-1 -
    9 dec.MULO JO13-2 - ONDO JO13-1 -
    9 dec.MULO JO15-3 - Bruheze JO15-2 -
    9 dec.Mierlo Hout JO13-3 - MULO JO13-4 -
    9 dec.Mifano JO15-4 - MULO JO15-4 -
    9 dec.MULO JG1 - vv SCM JG1 -
    9 dec.MULO G2 - Gemert G2 -
    9 dec.UDI'19/CSU G2 - MULO G1 -
    9 dec.Mifano JO15-3 - MULO JO15-2 -
    9 dec.MULO JO15-1 - Mifano JO15-1 -
    9 dec.MULO JO17-1 - sv O.S.S. 1920 JO17-1 -
    9 dec.NWC JO19-1 - MULO JO19-1 -
    9 dec.ST Fiducia/Elsendorp JO17-1 - MULO JO17-2 -
    9 dec.MULO JO19-2 - S.V. Brandevoort JO19-2 -
    10 dec.Bavos 5 - MULO 4 -
    10 dec.HVCH 4 - MULO 2 -
    10 dec.MULO 6 - ZSV 8 -
    10 dec.IVO 1 - MULO 1 -
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    11 dec. 19:30MULO JO13-2 - Deurne JO13-3G
    16 dec. 09:00MULO JO9-1 - SC Helmondia JO9-1
    16 dec. 09:00MULO JO8-1 - Mierlo Hout JO8-1
    16 dec. 10:00SC Helmondia JO9-2G - MULO JO9-2
    16 dec. 12:45Stiphout Vooruit JO15-2 - MULO JO15-2
    16 dec. 14:30NWC JO17-4 - MULO JO17-3
    16 dec. 15:00Stiphout Vooruit JO17-1G - MULO JO17-1
    16 dec. 15:15sv O.S.S. 1920 JO19-1 - MULO JO19-1
    16 dec. 18:00MULO 1 - SC Helmondia 1
    20 jan. 15:00MULO JO19-1 - Schijndel/DE WIT JO19-1
    28 jan. 14:30MULO 1 - Laar 1
    3 feb. 15:00MULO JO19-1 - NWC JO19-1
    4 feb. 11:00MULO 5 - SJVV 4
    4 feb. 11:00MULO 6 - S.V. Brandevoort 4
    4 feb. 11:00Rood Wit'62 3 - MULO 3
    4 feb. 14:00Maarheeze 1 - MULO 1
    18 feb. 11:00MULO 5 - Mifano 8
    18 feb. 11:30Milheezer Boys 2 - MULO 3
    18 feb. 12:00Stiphout Vooruit 6 - MULO 6
    18 feb. 14:30FCV-Venlo 1 - MULO 1
    24 feb. 12:30MULO JO13-1 - Stiphout Vooruit JO13-1
    24 feb. 15:15ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1 - MULO JO17-1
    25 feb. 10:00SJVV 5 - MULO 6
    25 feb. 11:00MULO 2 - Mariahout 2
    25 feb. 11:00MULO 3 - Mierlo Hout 3
    25 feb. 12:00MULO 4 - Someren 12
    25 feb. 12:15Bavos 6 - MULO 5
    25 feb. 14:30MULO 1 - Mierlo Hout 1
    3 mrt. 12:15Erp JO13-1 - MULO JO13-1
    3 mrt. 15:00MULO JO17-1 - Sparta'25 JO17-1
    4 mrt. 11:00MULO 5 - ZSV 6
    4 mrt. 11:00MULO 6 - Mierlo Hout 9
    4 mrt. 11:00Deurne 4 - MULO 3
    4 mrt. 11:30Lierop 4 - MULO 4
    4 mrt. 12:00Heeswijk 3 - MULO 2
    4 mrt. 14:30Oranje Zwart Helmond 1 - MULO 1