• MULO 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Becks, TomOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20.30 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    4 feb. 11:00Rood Wit'62 3 - MULO 3
    18 feb. 11:30Milheezer Boys 2 - MULO 3
    25 feb. 11:00MULO 3 - Mierlo Hout 3
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood Wit'62 375022091115
    2Stiphout Vooruit 25410149513
    3ZSV 364112016413
    4Mierlo Hout 354012051512
    5Wittenhorst 383232119211
    6Liessel 263121211110
    7Milheezer Boys 28305232219
    8MULO 362131319-67
    9Deurne 460241124-132
    10SPV 27007929-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Becks, TomTeamspelerMiddenvelder
    Gruyters, MikeTeamspelerVerdediger
    Martens, ErikTeamspelerMiddenvelder
    Roij, Henri deTeamspelerAanvaller
    Zwanenberg, JohanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.