• JO11-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Bas, SezayiTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Maandag/Woensdag 18.30 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 feb. 10:30MULO JO11-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-1
    3 mrt. 10:00Bruheze JO11-1 - MULO JO11-1
    10 mrt. 10:30MULO JO11-1 - NWC JO11-1
    17 mrt. 09:30Sparta'25 JO11-1G - MULO JO11-1
    24 mrt. 10:30MULO JO11-1 - Erp JO11-1
    7 apr. 10:30Rood Wit'62 JO11-1 - MULO JO11-1
    14 apr. 10:30MULO JO11-1 - Deurne JO11-1
    21 apr. 10:30MULO JO11-1 - S.V. Brandevoort JO11-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    17 feb.MULO JO9-1 - Rhode JO9-15 - 6
    17 feb.MULO JO9-3 - Someren JO9-22 - 9
    17 feb.MULO JO11-2 - Someren JO11-33 - 1
    17 feb.MULO JO11-1 - Rood Wit'62 JO11-12 - 6
    17 feb.Mierlo Hout JO15-2 - MULO JO15-39 - 2
    17 feb.MULO JOI3-3 - ST Elsendorp/Fiducia JO13-14 - 2
    17 feb.MULO JO13-1 - Brabantia JO13-10 - 6
    17 feb.MULO JO15-1 - Sparta'25 JO15-12 - 0
    17 feb.Mierlo Hout JO15-4 - MULO JO15-43 - 4
    17 feb.MULO JO17-4 - ST Elsendorp/Fiducia JO17-10 - 6
  • Poulestanden JO11-1 (0262 Onder 11 competitie 9x9 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bruheze JO11-100000000
    2Deurne JO11-100000000
    3DVG JO11-100000000
    4ELI JO11-1G00000000
    5Erp JO11-100000000
    6MULO JO11-100000000
    7NWC JO11-100000000
    8Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-100000000
    9Rood Wit'62 JO11-100000000
    10S.V. Brandevoort JO11-100000000
    11Sparta'25 JO11-1G00000000
    12ZSV JO11-100000000

    Poulestanden JO11-1 (B9200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 9:9 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gemert JO11-13300336279
    2SC Helmondia JO11-132018536
    3MULO JO11-13102526-213
    4Bruheze JO11-13003615-90

    Poulestanden JO11-1 (0274 Onder 11 competitie 9x9 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Someren JO11-11183067214627
    2SV Venray JO11-11072146143223
    3Mierlo Hout JO11-11071242281422
    4SC Helmondia JO11-195222216617
    5Rood Wit'62 JO11-1105233433117
    6ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1G95044542315
    7ZSV JO11-1114252626014
    8NWC JO11-1104063937212
    9Wittenhorst JO11-1102441634-1810
    10Bruheze JO11-1101271640-245
    11Deurne JO11-1101271339-265
    12MULO JO11-1101092056-363
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bas, RamazanTeamspeler
    Heynen, LukaTeamspeler
    Hoon, Gijs deTeamspeler
    Jahouh, RidaTeamspeler
    Verbakel, DickTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.