• MULO JO13-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Meulendijks, RuudTechnische stafTrainer
    Reilingh, OlafTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Maandag/Woensdag 18.30 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 11:30NWC JO13-4 - MULO JO13-2Sportpark 't Root
    5 mei. 11:15MULO JO13-2 - SPV JO13-1Sportpark de Braak
    12 mei. 11:15MULO JO13-2 - ZSV JO13-2GSportpark de Braak
    14 mei. 19:00Deurne JO13-3G - MULO JO13-2Sportpark De Kranenmortel
    16 mei. 19:00Liessel JO13-1 - MULO JO13-2Sportpark De Smeltkroes
    19 mei. 11:45SJVV JO13-2G - MULO JO13-2Sportpark De Dreef
    26 mei. 11:15MULO JO13-2 - SV Venray JO13-7Sportpark de Braak
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.S.V. Brandevoort JO13-3 - MULO JO13-21 - 1
    10 apr.MULO JO13-2 - S.V. Brandevoort JO13-4G1 - 0
    16 apr.MULO JO13-2 - Mifano JO13-21 - 1
  • Poulestanden JO13-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neerkandia JO13-177004444021
    2RKMSV JO13-186112962319
    3ONDO JO13-1751136102616
    4SC Helmondia JO13-175023262615
    5Someren JO13-2740332102212
    6Deurne JO13-3G6204634-286
    7MULO JO13-27205825-176
    8Mifano JO13-28206627-216
    9NWC JO13-38206640-346
    10S.V. Brandevoort JO13-4G7007946-370

    Poulestanden JO13-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mifano JO13-254102481613
    2Liessel JO13-164113682813
    3ZSV JO13-2G54011761112
    4SJVV JO13-2G53022022-29
    5MULO JO13-242208268
    6SPV JO13-15212151507
    7S.V. Brandevoort JO13-4G4202811-36
    8NWC JO13-442021418-46
    9Deurne JO13-3G62041624-86
    10S.V. Brandevoort JO13-34112131124
    11Olympia Boys JO13-1G4004517-120
    12SV Venray JO13-76006943-340

    Poulestanden JO13-2 (B3890 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Geel'38/JUMBO JO13-311006063
    2Neerkandia JO13-111006063
    3SC Helmondia JO13-111005143
    4Venhorst JO13-111005413
    5ASV'33 JO13-200000000
    6MULO JO13-2100145-10
    7Mariahout JO13-1100115-40
    8ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO13-2G100106-60
    9Mifano JO13-3100106-60

    Poulestanden JO13-2 (B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MULO JO13-211003303
    2Bruheze JO13-210013300

    Poulestanden JO13-2 (B3830 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Venhorst JO13-111009273
    2SC Helmondia JO13-111003123
    3Blauw Geel'38/JUMBO JO13-311002023
    4ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO13-2G11002113
    5Mariahout JO13-100000000
    6Mifano JO13-300000000
    7MULO JO13-200000000
    8Neerkandia JO13-100000000
    9S.V. Brandevoort JO13-5100112-10
    10SSE JO13-1100113-20
    11Schijndel/DE WIT JO13-4100102-20
    12ASV'33 JO13-2100129-70

    Poulestanden JO13-2 (B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MULO JO13-233009549
    2Mifano JO13-2320112666
    3S.V. Brandevoort JO13-4G3102141223
    4Mierlo Hout JO13-33003517-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afellah, AnassTeamspeler
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakkers, IkeTeamspeler
    Bienkowski, NigelTeamspeler
    Bree, Jordy vanTeamspeler
    Breidel, GitanoTeamspeler
    Coenen, YannickTeamspeler
    Fleur, Jordy laTeamspeler
    Meulendijks, JordiTeamspeler
    Omari, AdamTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.