• MULO JO13-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Meulendijks, RuudTechnische stafTrainer
    Reilingh, OlafTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Maandag/Woensdag 18.30 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 feb. 11:30NWC JO13-4 - MULO JO13-2
    3 mrt. 11:15MULO JO13-2 - SPV JO13-1
    10 mrt. 11:15MULO JO13-2 - S.V. Brandevoort JO13-4G
    17 mrt. 12:00Liessel JO13-1 - MULO JO13-2
    24 mrt. 11:15MULO JO13-2 - Olympia Boys JO13-1G
    7 apr. 11:00S.V. Brandevoort JO13-3 - MULO JO13-2
    14 apr. 11:15MULO JO13-2 - Mifano JO13-2
    21 apr. 11:30Deurne JO13-3G - MULO JO13-2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    17 feb.MULO JO9-1 - Rhode JO9-15 - 6
    17 feb.MULO JO9-3 - Someren JO9-22 - 9
    17 feb.MULO JO11-2 - Someren JO11-33 - 1
    17 feb.MULO JO11-1 - Rood Wit'62 JO11-12 - 6
    17 feb.Mierlo Hout JO15-2 - MULO JO15-39 - 2
    17 feb.MULO JOI3-3 - ST Elsendorp/Fiducia JO13-14 - 2
    17 feb.MULO JO13-1 - Brabantia JO13-10 - 6
    17 feb.MULO JO15-1 - Sparta'25 JO15-12 - 0
    17 feb.Mierlo Hout JO15-4 - MULO JO15-43 - 4
    17 feb.MULO JO17-4 - ST Elsendorp/Fiducia JO17-10 - 6
  • Poulestanden JO13-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neerkandia JO13-177004444021
    2RKMSV JO13-186112962319
    3ONDO JO13-1751136102616
    4SC Helmondia JO13-175023262615
    5Someren JO13-2740332102212
    6Deurne JO13-3G6204634-286
    7MULO JO13-27205825-176
    8Mifano JO13-28206627-216
    9NWC JO13-38206640-346
    10S.V. Brandevoort JO13-4G7007946-370

    Poulestanden JO13-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Deurne JO13-3G00000000
    2Liessel JO13-100000000
    3Mifano JO13-200000000
    4MULO JO13-200000000
    5NWC JO13-400000000
    6Olympia Boys JO13-1G00000000
    7S.V. Brandevoort JO13-4G00000000
    8S.V. Brandevoort JO13-300000000
    9SJVV JO13-2G00000000
    10SPV JO13-100000000
    11SV Venray JO13-700000000
    12ZSV JO13-2G00000000

    Poulestanden JO13-2 (B3830 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Helmondia JO13-111003123
    2Blauw Geel'38/JUMBO JO13-311002023
    3ST Boerdonk/Keldonk JO13-2G11002113
    4ASV'33 JO13-200000000
    5Mariahout JO13-100000000
    6Mifano JO13-300000000
    7MULO JO13-200000000
    8Neerkandia JO13-100000000
    9Venhorst JO13-100000000
    10S.V. Brandevoort JO13-5100112-10
    11SSE JO13-1100113-20
    12Schijndel/DE WIT JO13-4100102-20

    Poulestanden JO13-2 (B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MULO JO13-211003303
    2Bruheze JO13-210013300

    Poulestanden JO13-2 (B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MULO JO13-233009549
    2Mifano JO13-2320112666
    3S.V. Brandevoort JO13-4G3102141223
    4Mierlo Hout JO13-33003517-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, NickTeamspeler
    Afellah, AnassTeamspeler
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakkers, IkeTeamspeler
    Bienkowski, NigelTeamspeler
    Bree, Jordy vanTeamspeler
    Breidel, GitanoTeamspeler
    Coenen, YannickTeamspeler
    Fleur, Jordy laTeamspeler
    Meulendijks, JordiTeamspeler
    Omari, AdamTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.