• MULO JO17-3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Bressers, RenéTechnische stafTrainer
    Melgert, MikeTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 19.30 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    16 dec. 14:30NWC JO17-4 - MULO JO17-3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2 dec.Mariahout JO17-2 - MULO JO17-30 - 2
  • Poulestanden JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MULO JO17-399005084227
    2Rood Wit'62 JO17-476012742318
    3Gemert JO17-5750239132615
    4Someren JO17-373131920-110
    5Boekel Sport JO17-462222413118
    6ASV'33 JO17-272141531-167
    7Mariahout JO17-271241126-155
    8S.V. Brandevoort JO17-471061242-303
    9Ysselsteyn JO17-1G200216-50
    10ST Keldonk/Boerdonk JO17-1G5005338-350

    Poulestanden JO17-3 (B3430 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Abdissenbosch JO17-100000000
    2Amstenrade JO17-100000000
    3ASV'33 JO17-100000000
    4Baarlo JO17-100000000
    5Bunde JO17-200000000
    6Constantia JO17-100000000
    7Conventus'03 JO17-1G00000000
    8Deurne JO17-200000000
    9DVG JO17-100000000
    10DVO JO17-200000000
    11FC Kerkrade - West JO17-100000000
    12FCV-Venlo JO17-200000000
    13Festilent JO17-100000000
    14Gemert JO17-400000000
    15Helden JO17-200000000
    16I.B.C.'03 JO17-100000000
    17JVC Cuijk JO17-300000000
    18Keer JO17-100000000
    19Kessel VV JO17-100000000
    20Maaskantse Boys JO17-100000000
    21Margriet JO17-200000000
    22MULO JO17-300000000
    23NWC JO17-400000000
    24Olympia'18 JO17-200000000
    25RESIA JO17-100000000
    26Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-300000000
    27RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. JO17-100000000
    28RKMSV JO17-100000000
    29RKMSV JO17-200000000
    30RKUVC JO17-100000000
    31RKVVL/Polaris JO17-300000000
    32ST RKVVM/Gulpen/Sibbe JO17-100000000
    33Rood Groen LVC'01 JO17-100000000
    34SHH JO17-200000000
    35ST SDDL/Ravenstein JO17-100000000
    36SJO Weltania Bekkerveld JO17-300000000
    37SJO Weltania Bekkerveld JO17-200000000
    38ST Sparta'18/Kronenberg JO17-200000000
    39ST Sporting S.T./SVEB JO17-1G00000000
    40Stiphout Vooruit JO17-200000000
    41sv O.S.S. 1920 JO17-300000000
    42SVSH JO17-100000000
    43UDI'19/CSU JO17-800000000
    44RKOSV Achates JO17-1G00000000
    45Venhorst JO17-100000000
    46ST Vesta/St Odilienberg JO17-100000000
    47Vorstenbossche Boys JO17-100000000
    48VV HEBES JO17-100000000
    49WEC JO17-1G00000000

    Poulestanden JO17-3 (B3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MULO JO17-311004133
    2S.V. Brandevoort JO17-3100114-30

    Poulestanden JO17-3 (B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MULO JO17-333009279
    2Someren JO17-2320111476
    3Rood Wit'62 JO17-53102712-53
    4Bruheze JO17-33003312-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Gijzen, NielsTeamspeler
    Heijden, Harm van derTeamspeler
    Kessel, Livio vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.