• MULO JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Freek vanTechnische stafHoofdcoach
    Gruyters, MikeTechnische stafTrainer
    Kerkhof, Roland van deTechnische stafTrainer
    Kuijpers, LeonOverige stafTeammanager
    Neervens, RyanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 20.00 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    10 mrt. 15:00MULO JO19-1 - Boekel Sport JO19-1
    17 mrt. 15:00MULO JO19-1 - Margriet JO19-1
    24 mrt. 14:45Erp JO19-1 - MULO JO19-1
    31 mrt. 14:45NWC JO19-1 - MULO JO19-1
    7 apr. 15:00MULO JO19-1 - HVCH JO19-1
    14 apr. 15:00Volkel JO19-1 - MULO JO19-1
    21 apr. 15:00MULO JO19-1 - Deurne JO19-1
    28 apr. 15:00MULO JO19-1 - NWC JO19-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    17 feb.MULO JO9-1 - Rhode JO9-15 - 6
    17 feb.MULO JO9-3 - Someren JO9-22 - 9
    17 feb.MULO JO11-1 - Rood Wit'62 JO11-12 - 6
    17 feb.Mierlo Hout JO15-2 - MULO JO15-39 - 2
    17 feb.MULO JOI3-3 - ST Elsendorp/Fiducia JO13-14 - 2
    17 feb.MULO JO13-1 - Brabantia JO13-10 - 6
    17 feb.MULO JO15-1 - Sparta'25 JO15-12 - 0
    17 feb.Mierlo Hout JO15-4 - MULO JO15-43 - 4
    17 feb.MULO JO19-1 - Schijndel/DE WIT JO19-11 - 0
    17 feb.MULO JO17-4 - ST Elsendorp/Fiducia JO17-10 - 6
  • Poulestanden JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVCH JO19-113100347182930
    2Margriet JO19-11391341192228
    3Schijndel/DE WIT JO19-11383241122927
    4Mifano JO19-1126332820821
    5Erp JO19-1145362130-918
    6sv O.S.S. 1920 JO19-1134542117417
    7Someren JO19-1125072228-615
    8MULO JO19-1124351534-1915
    9NWC JO19-1103341323-1012
    10Boekel Sport JO19-1103251925-611
    11Deurne JO19-1132291140-298
    12Volkel JO19-113139720-136

    Poulestanden JO19-1 (B3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mierlo Hout JO19-111006153
    2MULO JO19-1100116-50

    Poulestanden JO19-1 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MULO JO19-122007076
    2Bruheze JO19-121015413
    3Bavos JO19-1200219-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Beeldstroo, AlwinTeamspeler
    Berkers, RobbieTeamspeler
    Bijsterveld, TeunTeamspeler
    Claessens, StefanTeamspeler
    Geurts, BramTeamspeler
    Issa, DilmanTeamspeler
    Kraaij, Danie vanTeamspeler
    Razine, AkramTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.