• MULO JO19-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aerle, Adelin vanTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Maandag/Woensdag 19.30 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 okt. 15:00MULO JO19-2 - Bruheze JO19-2Sportpark de Braak
    4 nov. 15:00Someren JO19-3 - MULO JO19-2Sportpark De Potacker
    11 nov. 15:00MULO JO19-2 - Deurne JO19-2Sportpark de Braak
    18 nov. 14:45Mifano JO19-2 - MULO JO19-2Sportpark De Ark
    25 nov. 15:00MULO JO19-2 - ONDO JO19-1Sportpark de Braak
    2 dec. 15:00Mierlo Hout JO19-2 - MULO JO19-2Sportpark De Beemd
    9 dec. 15:00MULO JO19-2 - S.V. Brandevoort JO19-2Sportpark de Braak
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 okt.Stiphout Vooruit JO19-2 - MULO JO19-20 - 3
    14 okt.MULO JO19-2 - ASV'33 JO19-27 - 0
  • Poulestanden JO19-2 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta'25 JO19-23300183159
    2MULO JO19-2320111386
    3Stiphout Vooruit JO19-33102416-123
    4Mierlo Hout JO19-33003415-110

    Poulestanden JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MULO JO19-244001921712
    2ONDO JO19-13300185139
    3Someren JO19-3430113949
    4Stiphout Vooruit JO19-2420213856
    5Bruheze JO19-242021215-36
    6Deurne JO19-221104224
    7Bavos JO19-2311158-34
    8ZSV JO19-241121011-14
    9S.V. Brandevoort JO19-23102517-123
    10Mifano JO19-241031112-13
    11ASV'33 JO19-24013218-161
    12Mierlo Hout JO19-23003611-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aerle, Ryan vanTeamspeler
    Belgharbi, ImadTeamspeler
    Bruin, Kevin deTeamspeler
    Dijk, Jorn vanTeamspeler
    Ernst, MikeTeamspeler
    Ettahiri, AnwarTeamspeler
    Goor, Dennis v.d.Teamspeler
    Hertogs, DaanTeamspeler
    Jonkers, MaicoTeamspeler
    Lierop, Nick vTeamspeler
    Lieshout, Chris vanTeamspeler
    Somers, ThijsTeamspeler
    Ven, Byron van deTeamspeler
    Warenburg, Jeffrey van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.