• MULO 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berkers, ArnoTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Bree, Jan vanTechnische stafHersteltrainer
    Doorne, Patrick vanOverige stafTeammanager
    Somers, FerdieTechnische stafHoofdcoach
    Tijani, RachidOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 20.00 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 11:00MULO 2 - Nijnsel/TVE Reclame 3Sportpark de Braak
    25 nov. 12:00Bruheze 2 - MULO 2Sportpark Espendonk
    2 dec. 12:00SV Venray 3 - MULO 2Sportpark De Wieen
    9 dec. 11:00MULO 2 - Rood Wit'62 2Sportpark de Braak
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.MULO 2 - Someren 54 - 4
    11 nov.Sparta'25 4 - MULO 20 - 2
  • Poulestanden MULO 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Volkel 232016516
    2Boekel Sport 231205325
    3MULO 231117704
    4Gemert 3301258-31

    Poulestanden MULO 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Someren 5752027121517
    2Mierlo Hout 37421178914
    3SC Helmondia 274121514113
    4MULO 273312691712
    5Bruheze 274031615112
    6Mariahout 273221613311
    7SV Venray 37304131309
    8Nijnsel/TVE Reclame 373041417-39
    9Sparta'25 472141419-57
    10UDI'19/CSU 573131125-147
    11Deurne 371151423-94
    12Rood Wit'62 27016520-151
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bassali, Omar elTeamspelerAanvaller
    Becks, TomTeamspelerMiddenvelder
    Berkers, RobbieTeamspeler
    Carlier, Glenn G.TeamspelerMiddenvelder
    Dijk, Dani vanTeamspelerMiddenvelder
    Hendrikx, PaulTeamspelerMiddenvelder
    Kamp, MarcTeamspelerVerdediger
    Kinderen, Sander derTeamspelerVerdediger
    Meijers, LeanderTeamspelerAanvaller
    Pereira Reis, LeandroTeamspeler
    Smits, DaanTeamspelerDoelverdediger
    Tijani, JamalTeamspelerAanvaller
    Wit, Mitchell deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.