• MULO JO13-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heuvel, Angelo van deTechnische stafTrainer
    Perenboom, BrianTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 18.30 uur
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.MULO JO13-1 - FC de Rakt JO13-14 - 5
    19 mei.Mierlo Hout JO13-1 - MULO JO13-17 - 2
    26 mei.MULO JO13-1 - Prinses Irene JO13-14 - 7
  • Poulestanden MULO JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DAW JO13-12219121262310358
    2Sparta'25 JO13-122170567264151
    3Nooit Gedacht JO13-1G21142559332644
    4Mierlo Hout JO13-121141661362543
    5Mifano JO13-122140881483342
    6Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-122124682384440
    7Prinses Irene JO13-121112866501635
    8MULO JO13-12272135889-3123
    9FC de Rakt JO13-12163124570-2521
    10DVG JO13-1G22311837105-6810
    11Stiphout Vooruit JO13-12122172698-728
    12Erp JO13-121102017109-923

    Poulestanden MULO JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO13-13300214179
    2MULO JO13-13201131126
    3ASV'33 JO13-1310289-13
    4Gemert JO13-23003220-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Heuvel, Pim van denTeamspeler
    Janssen, ZinoTeamspeler
    Lieshout, Mick vanTeamspeler
    Linden, Lucas van derTeamspeler
    Mark, Pepijn van derTeamspeler
    Stiphout, Brett vanTeamspeler
    Wijnhof, JaydenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.