• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.MULO G1 - Olympia'18 G11 - 4
    15 sep.MULO G2 - Heijen G2G5 - 1
    15 sep.MULO 1 - Sportclub Oranje Zwart Helmond 10 - 3
    16 sep.MULO 2 - Gemert 34 - 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 12:00MULO JG1 - RKVVL/Polaris JG1Sportpark de Braak
    22 sep. 13:00UDI'19/CSU G2 - MULO G2Sportpark Parkzicht
    23 sep. 11:00MULO 4 - Stiphout Vooruit 5Sportpark de Braak
    23 sep. 11:00MULO 6 - NWC 10Sportpark de Braak
    23 sep. 11:00RKPVV 5 - MULO 5Sportpark De Warande
    23 sep. 12:00MULO 3 - Mifano 7Sportpark de Braak
    23 sep. 12:00Mierlo Hout 3 - MULO 2Sportpark De Beemd
    23 sep. 14:30MULO 1 - Volkel 1Sportpark de Braak
    29 sep. 11:30FC Oda JG1G - MULO JG1Sportpark Boshoven
    29 sep. 12:00MULO G1 - Heijen G1Sportpark de Braak
    29 sep. 13:30MULO G2 - Olympia'18 G2Sportpark de Braak
    30 sep. 10:00Bavos 5 - MULO 4Sportpark Geneneind
    30 sep. 11:00MULO 2 - UDI'19/CSU 5Sportpark de Braak
    30 sep. 11:00MULO 5 - Bavos 6Sportpark de Braak
    30 sep. 11:30Lierop 4 - MULO 3Sportpark De Renkant
    30 sep. 14:30Ulysses 1 - MULO 1Sportpark Den Heuvel
    6 okt. 12:00MULO JG1 - Rhode/Van Stiphout Bouw JG1Sportpark de Braak
    6 okt. 12:30Vianen Vooruit G1 - MULO G1Sportpark Vianen Vooruit
    6 okt. 13:45Gemert G2 - MULO G2Sportpark Molenbroek
    7 okt. 10:00ASV'33 5 - MULO 5Sportpark De Hut
    7 okt. 10:00ONDO 4 - MULO 6Sportpark de Heikamp te Heusden
    7 okt. 11:00MULO 4 - SC Helmondia 5Sportpark de Braak
    7 okt. 11:30Mariahout 2 - MULO 2Sportpark De Heibunders
    7 okt. 12:00MULO 3 - Bruheze 4Sportpark de Braak
    7 okt. 14:30MULO 1 - Vitesse'08 1Sportpark de Braak
    14 okt. 11:00MULO 2 - Deurne 3Sportpark de Braak
    14 okt. 11:00MULO 5 - SC Helmondia 4Sportpark de Braak
    14 okt. 11:00MULO 6 - Lierop 5Sportpark de Braak
    14 okt. 12:00Mierlo Hout 7 - MULO 4Sportpark De Beemd
    14 okt. 12:00Someren 14 - MULO 3Sportpark De Potacker
    14 okt. 14:30Margriet 1 - MULO 1Sportpark Amstelhoef
    20 okt. 13:00Sparta'25 G1 - MULO G1Sportpark 't Heereind
    21 okt. 11:45Deurne 7 - MULO 6Sportpark Leeuwkensbroek
    21 okt. 14:30MULO 1 - Handel 1Sportpark de Braak
    27 okt. 12:00MULO G1 - Gemert G1Sportpark de Braak
    27 okt. 12:30Rood Wit'62 JG1G - MULO JG1Sportpark de Rijpel
    27 okt. 13:30MULO G2 - ZSV G2Sportpark de Braak
    28 okt. 10:00Gemert 7 - MULO 5Sportpark Molenbroek
    28 okt. 11:00MULO 3 - ZSV 6Sportpark de Braak
    28 okt. 11:00MULO 4 - MVC 4Sportpark de Braak